Družiny

Medvědi

Medvědi jsou družina vlčat, tedy kluků od 1. do 5. třídy. Společně poznáváme svět, učíme se novým věcem a snažíme se být ohleduplní nejen k sobě navzájem, ale také k ke svému okolí. Nezapomínáme také hrát spoustu her a zažívat nejrůznější dobrodružství.

Flowerky

Jsme družina holek ze 6. - 9. třídy, kterým se říká skautky. Mnohé z nás skautují už nějaký ten rok či mají dokonce po skautském slibu, takže myšlenku skautingu přijaly za vlastní a pomalu nastává čas, kdy ji půjdou předávat jako podrádkyně dál...

Salwer

Salver je roverská družina, skupina náctiletých od 15 let. Staráme se především o to, aby mladší měli zábavu, která dává smysl. Mimo to se účastníme národních a mezinárodních akcí, slaňujeme skály, plaveme na člunech, nebo se jenom tak sebereme a jedem se vydat za obzor poznávat svět!

Pastelky

Jsme družinka mladších holek od 1. do 5. třídy, jinak řečeno světlušek. Na schůzkách hrajeme bezva hry, všechny jsme kamarádky, pořádně se zasmějeme a nikdy se nenudíme!

Salamandr

Družina kluků ze 6. - 9. tříd, která  se letos opět těší
na nová dobrodružství! Co je čeká? To nevědí ani oni. Tuší jen, že bez hesla Buď připraven se jen tak neobejdou...

Chcete se k nám přidat?

Zaujala Vás naše činnost? Chcete zažívat podobná dobrodružství jako my? Kontaktujte rádce družin či vedoucí střediska, jistě Vám pomohou a poradí, kam a kdy za námi přijít.

Junák - český skaut, středisko Bojkovice, z. s.